Elementy SOUTHCO

Wszędzie tam, gdzie wymagana jest precyzja i wytrzymałość, sprawdzają się zamknięcia Southco®. Przemysł motoryzacyjny, pojazdy szynowe, wszelkiego typu obudowy z metalu, meble, szafy sterowniczy czy serwerownie – wysoka jakość Southco® to także ogromny wybór dostosowany do potrzeb.

W naszym katalogu można znaleźć zawiasy Southco® oraz zamknięcia elektromechaniczne, zamki z uchylną klapą, systemy wielopunktowe, systemy do zamknięć obrotowych, zamknięcia dociągowe, zamknięcia do drzwi przesuwnych i wahadłowych, zasuwy, zamki zatrzaskowe, uchwyty, zamki dociskowe, zamki bębenkowe i wiele innych komponentów wybieranych przez profesjonalistów.

Southco® to nie tylko gwarancja najwyższej jakości i zróżnicowanej gamy produktów, ale także atrakcyjne wzornictwo pozwalające łączyć rozwiązania Southco® z każdym wymagającym projektem. Aby się o tym przekonać, wystarczy zerknąć do naszego katalogu przygotowanego specjalnie z myślą o profesjonalistach szukających sprawdzonych rozwiązań o wysokiej trwałości.

 

https://southco.com/en_us_int/