Nitownice ręczne FAR do nitonakrętek

Serdecznie zapraszamy do wypróbowania produktów firmy FAR, oferowanych przez nas sklep. Jest to producent, który w swojej ofercie ma między innymi nity zrywalne, nitonakrętki oraz godne uwagi nitownice. Nitownica ręczna do nitonakrętek firmy FAR to wysokiej jakości produkt dostępny w kilku wariantach. Nasz sklep oferuje Państwu modele KJ15, KJ15, KJ21 i KJ29, których specyfikację znajdą Państwo poniżej. Narzędzia te łączą w sobie solidne wykonanie, elegancki design i przemyślaną konstrukcję. Praca z nimi skutkuje dużą efektywnością. Produkty te zostały wykonane tak, by móc je stosować do różnego rodzaju gwintów i materiałów.

Nitownica ręczna do nitonakrętek jest produktem niezbędnym podczas ich montowania. Warto więc wyposażyć się w produkt, który w pełni Państwa usatysfakcjonuje. Aby to zapewnić, na półki firmy Norsteel trafiają tylko wysokiej klasy produkty. Nitownice FAR cieszą się ogromną popularnością ze względu na komfort ich użytkowania oraz wysoką odporność na eksploatację, dzięki której może ona być z powodzeniem wykorzystywana przez długi czas. Serdecznie zapraszamy do wypróbowania naszej oferty.

KJ15 – SPECYFIKACJA

 

ZASTOSOWANIE: DO NITONAKRĘTEK M4 – M10 POLECANA DO UŻYTKU W MAŁYCH PRZESTRZENIACH

GWINT ALUMINIUM STAL INOX
M4 V V V
M5 V V V
M6 V V V
M8 V V V
M10 V V V

KJ17 – SPECYFIKACJA

 

ZASTOSOWANIE: DO NITONAKRĘTEK STALOWYCH M3 – M6 POLECANA ZE WZGLĘDU NA PORĘCZNOŚĆ I ŁATWOŚĆ W OBSŁUDZE

GWINT ALUMINIUM STAL INOX
M3 V V V
M4 V V V
M5 V V V
M6 V V

KJ21 – SPECYFIKACJA

 

ZASTOSOWANIE: DO NITONAKRĘTEK M3 – M8 POLECANA ZE WZGLĘDU NA DOBRE PRZEŁOŻENIE DŹWIGNI

GWINT ALUMINIUM STAL INOX
M3 V V V
M4 V V V
M5 V V V
M6 V V V
M8 V V

KJ29 – SPECYFIKACJA

 

ZASTOSOWANIE: DO NITONAKRĘTEK M3 – M10 NA ŻĄDANIE WYMIARY TRZPIENI I GŁOWIC W CALACH. POLECANA ZE WZGLĘDU NA DOBRE PRZEŁOŻENIE DŹWIGNI

GWINT ALUMINIUM STAL INOX
M3 V V V
M4 V V V
M5 V V V
M6 V V V
M8 V V V
M10 V V V