Nity ORNIT

ORNIT to firma, która już od ponad czterdziestu lat specjalizuje się w projektowaniu i sprzedaży nitów do użytku przemysłowego. Jest to producent, który od samego początku dużą wagę przykłada do stosowania ulepszeń konstrukcyjnych, tak aby tworzone nity były jak najlepszej jakości. To podejście spotkało się z pozytywnym obiorem firm przemysłowych – obecnie ORNIT jest jednym z wiodących światowych producentów w tej dziedzinie, dostarcza swoje produkty do ponad trzydziestu krajów, a wśród swoich zleceniodawców posiada tak znane i prestiżowe firmy jak między innymi BMW.

Nity ORNIT stosowane są w branżach takich jak motoryzacja, budownictwo, transport kolejowy, energetyka odnawialna i wiele gałęzi przemysłu ciężkiego. Aby zagwarantować najwyższą jakość, cały proces produkcji jest ściśle nadzorowany, a działalność przedsiębiorstwa dostosowana jest do międzynarodowych norm: IATF 16949, AS9100D ISO9001.

W ofercie firmy Norsteel znajdziesz takie nity jak np. Orlock z kołnierzem standardowym, a także stożkowym i powiększonym. Istnieją również inne wersje tych nitów, np. Super Orlock, który został stworzony z myślą o użyciu w sytuacjach wymagających jeszcze większej odporności na ścieranie i rozciąganie, a także Mega Orlock – niezwykle wytrzymały, z potrójnym systemem blokowania. Polecamy również nity ORNIT takie jak Nitlock o szerokim zakresie uchwytu. W sytuacji, kiedy potrzebne jest stworzenie połączeń nitowych w dużych, nieregularnych otworach, świetnie sprawdza się Ornilock, a do użycia w samochodach (między innymi w drzwiach) popularnym wyborem są nity Mega Bulb. Są one wykonane ze stopu aluminium, zatem nie powodują problemów związanych z elektryką. Istnieje też wersja wykonana ze stali – Steel Bulb, dedykowane do stosowania wraz z mniej wytrzymałymi materiałami. W przemyśle motoryzacyjnym powszechnie wykorzystywane są również nity U-FIX, które posiadają specjalny łącznik i funkcję Multi-Grip. Używa się ich między innymi przy szynach montażowych.

To nie wszystkie nity Ornit które posiadamy w sprzedaży – zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą. Jesteśmy pewni, że znajdziesz rozwiązanie idealne dla siebie.

 

KATALOG DO POBRANIA:

 

 

ORLOCK


SUPER ORLOCK


MEGA-ORLOCK


NITLOCK


ORNILOCK


ORBOLT


ORBULB


MEGA BULB


STEEL BULB


U-FIX


STEEL FIX


STELOCK


TPR


ORP


OR-PEEL